Videa,obrázky,texty,Html kody,Štvorkolky,...

Prechod

Gta San Andreas hviezdičky

 

 

Úrovně hledanosti a umístění zlatých policejních hvězdiček (a tím nemyslím jen barvu), jež vám dokáží úroveň hledanosti snížit...

 

A) Úrovně hledanosti (Michal Deus)

Jak jsme zvyklí, tak i v San Andreas nás budou honit policisté. Úroveň hledanosti je opět zobrazena pomocí hvězdiček a s každou další narůstá obtížnost a zmenšuje se šance na přežití.

1 hvězdička

 


Jdou po vás pouze strážníci, kteří jednají na vlastní pěst, to znamená, že sami jedou v autě. Jsou naprosto neorganizovaní a snadno je setřesete.
2 hvězdičkyDalší úroveň je sice o něco težší, ale nic, co by se nedalo zvládnout. Pojedou na vás dva policisté v jednom autě, ale to je vše.
3 hvězdičkyTři hvězdičky už znamenají menší trable. Jdou po vás policisté a navíc se připojí i kulometem vyzbrojený vrtulník.
4 hvězdičkyDalší úroveň je ve znamení jednotek SWAT. Nic víc, nic míň. Mají na sobě neprůstřelné vesty, jezdí ve speciálních vozech a spouští se po lanech z helikoptéry za vámi. Jsou prostě všude.
5 hvězdičekTak tohle už je maso. Pořádkové síly SWAT nestačí, tak jsou povoláni FBI. Speciálně upravené jeepy, chlapi s vestami a samopaly jsou na každém rohu. Navíc letí dva vrtulníky.
6 hvězdičekPoslední a nejhorší úroveň. Není možné skoro vůbec přežít. Armáda je proti vám postavena s tanky a nákladními vozy plnými vojáků. Nezbývá, než rychle něco dělat.
www.cuba.wgz.cz


 

 

 

 
M-Soft špecialista na internetové aplikácie (www.msoft.7x.cz) suloff-roadclub (http://suloff-roadclub.wgz.cz/)
Vyrobil Creation All right reserved------Design by Creation a.s. 2007-2008