Videa,obrázky,texty,Html kody,Štvorkolky,...

Prechod

Postavy

 

 

Policajti

Seal Team

CS 1.6 CS: Source
 

Fakta:

Jeden z malich skinô, ktore je viditelne odlišne od odstatních. Tento skin si určite zvolte v mapách s texturami podobnych v de_aztec! Dokonale splyniete s okolím a Váš super Vás môže nejeden krat  prehladnut...

Trocha historie:

ST-6 (potom známa ako DEVGRU) bola založena v  roku 1980 pod velením nadporučíka Richarda Marcincka. ST-6 je neustále v pohotovosti, aby mohol odpovedat na teroristické útoky proti americkým cielom po celom svete.

GSG 9

CS 1.6 CS: Source
   

Fakta:

U CT su skiny pomerne iste (až na Seal Team). A preto nemáte ani tak na výber jak to je u teroristô. Záleží na Vás, kedy a kde si tento skin vyberete...
 

Trocha historie:

GSG-9 sa zrodila po tragickej události, ktorá viedla ku smrti vela Izraelských atletô v roku 1972 behom Olympiských hier v Mnichove v Nemecku.

SAS

CS 1.6 CS: Source

   

Fakta:

Tuna by dodal to iste ako u GSG 9 skinu. Dufam len díky prilbe je viacej vhodnejsi do tmavých map. Opet záleží na Vás...
 

Trocha historie:

Svetova znama britská SAS bola založena behom 2. svetovej vojny mužem menom David Stirling. Ich akcia behom vojny bola zasahovana za nepriatelskou linô, robit sabotáže a zabíjat klíčove ciele.

GIGN

CS 1.6 CS: Source
   

Fakta:

Opet záleži na Vás ci si zvolíte tento skin či iný.
 

Trocha historie:

Tzv. francuzská elitna protiteroristická jednotka GIGN. Bola založena k rychle odpovedi na terorostické útoky. Skládá sa z viacej jak 100 mužô. GIGN si vydobila svouju reputaciu hlavne svojimi úspešnými akciami

 

 

Teroristy

Phoenix Connexion

CS 1.6 CS: Source
   

Fakta:

Tento skin určitě zvolte ve světlých mapách. Hodí se do map typu fy_iceworld, ale určitě neuděláte chybu pokud ho zvolíte u map typu de_aztec. Skin není úplně bilý, proto se může hodit i sem.

Trocha historie:

Tato skupina má reputaci založenou na faktu, že zabijí kohokoliv, kdo jim přijde do cesty, je to jedna z nejobávanějších teroristických skupin ve východní Evropě. Vznikla brzy po rozpadu Sovětského svazu.

Artic Avangers

CS 1.6 CS: Source
   

Fakta:

Tento skin zas tak často nevídám, ale zvolte ho v mapách s bílými texturami a ve světlých mapách. Nejvýhodnější je určitě u map typu fy_iceworld. Do taktických map typu de_dust, de_aztec apod. ho určitě nevolte jako ten hlavní.

Trocha historie:

Švédská teroristická skupina založená v roce 1978. Proslavila se hlavně bombovým útokem na Kanadskou ambasádu roku 1990.

Guerilla Warfare

CS 1.6 CS: Source
Nemam Nemam
   

Fakta:

Výborný skin do mapy de_inferno a map jí podobné. Ale hodí se i do ostatních, ovšem v každé mapě se najde místo, kde je hodně viditelný, proto je pouze na Vás, kdy si tento skin zvolíte...

Trocha historie:

Teroristická frakce založená na Středním východě. Tato skupina je uznávaná pro jejich absolutně žádnou lítost. Její odpor k americkému životnímu stylu ukázali v roce 1982 bombovým atentátem na školní autobus plný rock and rollových hudebníků.

L337 Krew

CS 1.6 CS: Source
   

Fakta:

Nejpoužívanější skin v mapách s texturami podobné de_dust. S okolím pak úplně splynete a často se stane, že Vás soupeř na první pohled neuvidí. Určitě tento skin zvolte v mapách de_dust, de_dust2 a jim podobné!

Trocha historie:

Fundamentalistická skupina ze Středního Východu, jejímž záměrem je světová dominace a různé jiné aktivity.

 
M-Soft špecialista na internetové aplikácie (www.msoft.7x.cz) suloff-roadclub (http://suloff-roadclub.wgz.cz/)
Vyrobil Creation All right reserved------Design by Creation a.s. 2007-2008